بهبود روابط زناشویی با هیگز

بهبود روابط زناشویی با هیگز

یکی از اصول مهم و اساسی در پایداری زندگی مشترک سالم و کارآمد ، داشتن روابط زناشویی موفق است که در این مقاله به بررسی بهبود روابط زناشویی با هیگز می پردازیم.

رابطه ی جنسی موفق بر سلامت روحی و جسمی زوج موثر است.

گاه در اثر زایمان ، یائسگی ، تغییر وزن ، فعالیت های ورزشی سنگین و بعضی بیماری ها ، واژن دچار خشکی و اختلالاتی می شود که بر تمایلات جنسی خانم تاثیر منفی می گذارد .

هیگز بر ماهیچه های واژن اثر می گذارد و با جوان سازی واژن و تاثیر مثبت بر ترشحات آن، عملکرد جنسی را بهبود می بخشد .

هیگز از بسیاری جهات بر انجام عمل های زیبایی داخلی بانوان ارجحیت دارد. روشی کاملا بی درد وسریع است و برخلاف عمل جراحی دوره ی نقاهت ندارد. این روش سرپایی و در مطب قابل انجام است و برای انجام آن ، بیحسی و بیهوشی لازم نیست . هندپیس های هیگز کاملا یک بار مصرف هستند و خطر انتقال عفونت با آن هاصفر است.هیگز کاملا بدون عارضه و در هر سن قابل انجام است.

چرا تنگ کردن واژن با هیگز نتایج بهتری نسبت به جراحی دارد ؟

💎انرژی هیگز روی ناحیه ی عضلانی واژن که عضلات صاف حلقوی هستند ، تاثیر می گذارد ؛  قدرت عضلات را بالا می برد و با کششی که ایجاد می کند باعث از بین بردن شلی واژن می شود .

💎تفاوت آن با تکنولوژی های دیگر از جمله لیزر و هایفو در این است که تنگی در تمام کانال واژن و حتی در ورودی کانال واژن ایجاد می شود در حالی که هیچ کدام از درمان های مذکور توانایی انجام درمان در ورودی کانال را ندارند. علاوه بر این  انرژی هیگز قدرت عضلات ناحیه واژن را بیشتر می کند و برخلاف دستگاه های دیگر فقط به جوان سازی مخاط محدود نمی شود .

💎هیگز در ناحیه عمقی کانال واژن تاثیر می گذارد و عملکردی شبیه فیزیوتراپی لگن و ورزش هوازی دارد؛ مانند زمانی که عضله ای در بدن ورزش می کند و قدرت آن افزایش می یابد. با انرژی هیگز همان ورزش هوازی روی عضلات  واژن انجام می شود ، شلی ناحیه واژن از بین می رود و تنگی  متناسب ایجاد می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *